Nezávazná poptávka

Blog

Zhlédněte prezentaci “Právo vs. Marketingové soutěže” z naší pracovní snídaně

29.06.2016

Pamatujete si na to, že jsme avizovali naši pracovní snídani zabývající se právem marketingových soutěží?

Tohoto příjemného dopoledního setkání s přednáškou a živou diskuzí se mimo našich dvou hostů z praxe zúčastnilo 20 lidí. V rámci akce jsme podrobně vysvětlili právní limity a úskalí internetových soutěží a on-line marketingových akcí. Společně s námi prezentovaly ještě dvě odbornice z praxe, a to

Kateřina Maier Krajčová jako marketingová manažerka společnosti VivMail

Petra Vymětalová, odbornice na internetové soutěže provozující katalog České-soutěže.cz. Své dlouholeté zkušenosti získané nejen při provozu katalogu uplatňuje v práci na online příručce pro pořadatele soutěží: ABCsoutěže.cz. Krom toho je také autorkou e-booku Nej soutěž – Krok za krokem k vymazlené online soutěži.

Marketingové soutěže - Pracovní snídaně Kropáček Legal

Marketingové soutěže - Pracovní snídaně Kropáček Legal

Zajímala Vás tato problematika a nemohli jste se zúčastnit? Nevadí. Registrujte se zdarma do naší členské sekce a získáte nejen obsažnou prezentaci, kterou jsme na snídani použili, ale i další prémiový obsah od profesionálů specializující se na právní rozměr online podnikání.

Současný stav i budoucí změny

Pořádáte marketingové soutěže? Chcete vědět, jak je provozovat v souladu se zákonem? Víte, proč od nového roku hrozí v důsledku nepromyšlených či špatně nastavených pravidel soutěží pokuta až 5 milionů Kč? Informujte se v našem shrnujícím článku na toto téma.

Pokud nechcete, aby Vám další akce unikla, sledujte náš Facebook a Twitter. Jelikož máme v plánu pořádat pro naše klienty i pro veřejnost podobné snídaně na témata práva a podnikání online, budeme se těšit, že se na nich třeba jednou setkáme i osobně. Pokud Vás zajímá podnikání online, možná Vás budou zajímat i další příspěvky z rubriky “Rady pro podnikání” našeho blogu.

Zhlédněte prezentaci “Právo vs. Marketingové soutěže” z naší pracovní snídaně
5 (100%) 4 hlasů

Pavel Kropáček

Advokát - partner

Související služby