Nezávazná poptávka

Blog

Stránky, které jako podnikatel využijete

23.09.2013

Zadejte svůj e-mail a obratem Vám zašleme PDF s užitečnými internetovými odkazy pro Vaše podnikání. Neztrácejte čas vyhledáváním stránek, které Vám zjednodušší podnikání. Naší prací je sledování novinek v oblastech práva a podnikání a rádi pro Vás budeme seznam odkazů stále aktualizovat.

Nechte si ZDARMA zaslat PDF s užitečnými odkazy pro podnikání

Chci získat PDF s užitečnými odkazy

Portál finanční správy

Informační portál vedený Ministerstvem financí ČR je přehledným rozcestníkem pro Vaši ekonomickou a daňovou aktivitu. Najdete zde všechny informace ohledně daní a povinného pojistného.

  • Odkaz získáte v PDF.

Obchodní rejstřík

Systém obchodního rejstříku online umožňuje vyhledat informace o subjektech, které jsou zapsané v registru obchodního rejstříku a zobrazí příslušné informace o subjektu vč. přehledu listin (např. notářské zápisy u společností s.r.o.). Informační systém je vedený Ministerstvem spravedlinosti ČR.

  • Odkaz získáte v PDF.

Registr ekonomických subjektů

Informační systém, který vyhledává registrované ekonomické subjekty v České republice. Jedná se o oficiální registr vedený Ministrstvem financí ČR.

  • Odkaz získáte v PDF.

Registr plátců DPH

Vyhledávací daňový portál s informacemi o subjektech, kteří jsou plátci DPH na území České republiky.

  • Odkaz získáte v PDF.

Databáze daňových tiskopisů

Aktuální, pravidelně aktualizovaná databáze daňových tiskopisů z webu Finanční správy od Ministerstva financí ČR.

  • Odkaz získáte v PDF.

Sbírka zákonů online

Můžete online vyhledávat právní předpisy a mezinárodní smlouvy. Aktuálnost informací je garantovaná Ministerstvem vnitra ČR.

  • Odkaz získáte v PDF.

Oficiální portál pro podnikání a export

Pokud se nebudete dobře orientovat ve sbírce zákonů online, pro vyhledávání v zákonech doporučujeme oficiální portál pro podnikání a export, který obsahuje přehled zákonů s úplným zněním.

  • Odkaz získáte v PDF.

Katastr nemovitostí

Aplikace umožňuje získávat některé údaje týkající se vlastnictví parcel, staveb a jednotek (bytů nebo nebytových prostorů), které jsou evidované v katastru nemovitostí. Dále máte možnost zjistit informace o stavu řízení založených na katastrálním pracovišti pro účely zápisu vlastnických a jiných práv oprávněných subjektů k nemovitostem v České republice.

  • Odkaz získáte v PDF.

Česká správa sociálního zabezpečení

Informační portál, který poskytuje komplexní informace o povinném a dobrovolném sociálním pojištění. Čerpejte oficiální informace o pojištění OSVČ, nemocenském pojištění nebo důchodovém pojištění. Dozvíte se také aktuální výši pojistného pro tento rok. A můžete si zde stáhnout tiskopisy, např. Přihlášky do registru či Přehledy.

  • Odkaz získáte v PDF.

Úřad pro ochranu osobních informací

Stránky poskytují informace o ochraně osobních údajů v několika formách. Doporučujeme pročíst stránku Často kladené otázky. Podívat se můžete také na stránku registr, ve kterém vyhledáváte registrované subjekty u ÚOOÚ.

  • Odkaz získáte v PDF.

Chcete získat tyto a další užitečné odkazy v přehledném PDF?

Zasíláme na Váš e-mail zcela ZDARMA. Neztrácejte čas a zjednodušte si podnikání.

Chci získat PDF s užitečnými odkazy

Stránky, které jako podnikatel využijete
Ohodnoťte!

Martin Rosulek

Související služby