Nezávazná poptávka

Reference

Obchodní podmínky pro affiliate e-shopy pod Affilbox

Obchodní podmínky, které jsme potřebovali připravit, byly dodány včas a ve formě, která nás velmi potěšila. Jednotlivé části dokumentu byly řádně okomentovány a vyladěny tak, že jsme je ihned mohli vzít a použít.

Ing. Mário Roženský, OLYMPIC s.r.o., provozovatel AffilBox

Právní poradenství a zpracování smluv

Služby advokátní kanceláře Kropáček LEGAL využívám již delší dobu. Velmi oceňuji rychlé jednání, které je pro mě a moji práci prioritou, stejně tak on-line komunikaci a znalost digitálních médií. Nejedná se o zkostnatělou advokátní kancelář, ale dynamickou skupinu. Ve svých krocích se snaží být napřed a myslet za vás po právní stránce s přesahem do situací, které vás nikdy nenapadnou. Typicky to poznáte třeba u kontrol a zpracování smluv v obchodním styku.

Mgr. Petra Mikulášková, konzultant pro e-shopy

Specifické obchodní podmínky

We worked with company Kropacek LEGAL (PravoProPodnikatele) regarding creation of Terms and Conditions as well as Privacy policy for e-shop that was newly introduced that time in the Czech Republic. We found the company very reliable: communication standarts are on high level as well as prepared documents that were adjusted to the local law-requirements. We will certainly continue our cooperation with the company regarding any issues that may arise.

Agnieszka Janowicz, e-commerce specialista Orsay

Obchodní podmínky pro webovou službu a konzultace s ČNB

Pro náš web jsme měli specifické požadavky které bylo zapotřebí konzultovat s ČNB. Advokátní kancelář se o všechno postarala, průběžně nás informovala a na naše dotazy rychle reagovala.
Tvorba obchodních podmínek proběhla rychle dle dohody a ochotně reagovali i na naše dotazy nebo drobné úpravy.
Pokud v budoucnosti budeme potřebovat další právi pomoc nebo radu, určitě opět oslovíme advokátní kancelář Kropáček Legal.

Jozef Behanec – provozovatel webu KeŠeK.cz

Speciální obchodní podmínky

Se službou advokátní kanceláře Kropáček LEGAL PravoProPodnikatele jsem maximálně spokojen. Rychlé dodání, profesionální komunikace a na poměry právnických služeb velmi slušná cena.

František Szabó, Frank Mikes s.r.o., provozovatel webu

Obchodní podmínky pro e-shop

PravoProPodnikatele.cz (advokátní kancelář Kropáček LEGAL) doporučuji všem začínajícím online projektům, které potřebují mít obchodní podmínky na míru a hlavně rychle. Za pouhých 5 dní od zaslání nezávazné poptávky jsem obdržel obchodní podmínky, které mi byly s osobním přístupem jasně vysvětleny. S celkovým přístupem a cenou jsem byl velice spokojen a věřím, že naše spolupráce tímto projektem nekončí ale začíná.

Miroslav Purtík, provozovatel webu ShirtStays.cz

Obchodní podmínky pro e-shop

Advokátní kancelář Kropáček LEGAL jsem si vybrala pro jejich specializaci na právní dokumenty související s internetovým prodejem. Zpracování obchodních podmínek a souvisejících dokumentů bylo velice rychlé a profesionální, nechyběly postřehy z praxe i doporučení týkající se obchodního procesu e-shopu. Na moje výslovné přání mi byla umožněna i osobní schůzka, když jsem se rozhodovala pro konkrétní právní kancelář. Kdybych stála znovu před volbou, na koho se obrátit, bez zaváhání bych si vybrala opět kancelář Kropáček LEGAL.

Martina Kozlová — provozovatelka e-shopu www.tebetaky.com

Zpracování smluv na míru

PravoProPodnikatele.cz (advokátní kancelář Kropáček LEGAL) som si vybral kvôli ich zameraniu výhradne na internetové projekty. Potrebovali sme zmluvu do novej affiliate siete a z dôvodu špecifických požiadavok sme hladali právnikov, ktorí s tým majú skúenosti. Musím povedať, že portál Právopropodnikatele.cz ma nesklamal. Zmluva obsahovala úplne všetko potrebné a nepotrebovala žiadne dodatočné zmeny alebo úpravy. Dôležité časti zmluvy boli okomentované, čím nám uľahčili pochopiť ich presný význam. Ak máte akýkoľvek internetový projekt, pre ktorý potrebujete právne alebo advokátske služby, ste na správnej adrese.

Chodelka Peter, MSc, internetový podnikatel

Obchodní podmínky pro e-shop

Vytvoření obchodních podmínek není v dnešní době vůbec jednoduché. Různé právní firmy si účtují nemalé peníze a proto jsme rádi, že jsme využili cenově velmi přijatelné služby od www.pravopropodnikatele.cz. Jejich návrh jsme v neměnné podobě ihned použili, jelikož je psán stručnou a velmi přátelskou formou, kterou si i naší zákazníci pochvalují. Dále musím vyzdvihnout jejich servis – kdykoliv máme nějaký dotaz, nemusíme dlouho čekat na reakci, která je vždy profesionální. Můžeme maximálně doporučit.

Michal Tyrlík, provozovatel

Obchodní podmínky pro e-shop

Pro náš e-shop jsme si nechali vyhotovit obchodní podmínky a reklamační řád. Byli jsme velmi spokojeni s termínem vyhotovení a kvalitou, vše za příznivou cenu. Také hodnotím pozitivně samotné jednání – na všechny naše doplňující dotazy ochotně a podrobně odpověděli.

Ing. Kamila Škutková, provozovatelka e-shopu

Naši klienti