Nezávazná poptávka

Přihlášení

VÍTEJTE V ČLENSKÉ SEKCI

Upozorňujeme: Právní novinka

Část o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů v novele zákona o ochraně spotřebitele nabyla účinnosti již 1. 2. 2016. Nezapomeňte si upravit obchodní podmínky!

 

VAŠE BONUSY ČLENSKÉ SEKCE

1. E-book 6 nejčastějších chyb a Právní slovník

Na základě našich zkušeností jsme sepsali 6 nejčastějších chyb online podnikatelů. Vyvarujte se právním mýtům, které kolují na internetu a mezi začínajícími podnikateli.

 

2. Podcasty – Audio nahrávky právně doporučených postupů

Postupně nahráváme audio podcasty s právně doporučenými postupy. Věnujeme se právním tématům a problémům, se kterými se často setkávají online podnikatelé, především provozovatelé e-shopů a dalších internetových portálů.

 

3. Nejaktuálnější informace o právních novelizacích

Každý den sledujeme novelizace zákonů, které se týkají podnikatelů v České republice. Zasíláme upozornění na blížící se změny v zákonech, které se týkají Vašeho podnikání.

 

4. Články v PDF

Připravili jsme pro Vás naše blogové články v PDF ke stažení, navíc ve verzi pro ekologicky šetrný tisk.

 

5. Zvýhodněné vstupy na konference

Nabízíme volné vstupy či zvýhodněné vstupenky na konference, semináře a další přednášky, které se týkají témat online podnikání a právo. V případě Vašeho zájmu zasíláme informace do Vaši e-mailové schránky.

 

6. Eshop kniha od Jana Kalianka

Autorem Eshop knihy je Jan Kalianko, který patří mezi přední odborníky na internetové obchody. Jan Kalianko provozuje úspěšný internetový obchod SvetBot.cz a portál KupClanek.cz. Poskytuje také konzultace pro provozovatele e-shopů.

 

BUĎTE S NÁMI VE SPOJENÍ