Nezávazná poptávka

Certifikace právní kvality

Certifikace Právní kvalita znamená, že naše advokátní kancelář Kropáček Legal Vám zpracovala právní dokumentaci k provozování Vašeho on-line podnikání, např. obchodní podmínky, reklamační řád, podmínky poskytování služeb, podmínky užití webových stránek apod.
Zároveň to znamená, že tato dokumentace byla zpracována v souladu s aktuálním právním stavem a že se Vy i Vaši zákazníci můžete na tento soulad spolehnout. Zákazníci se rovněž mohou spolehnout, že v dokumentech jsou garantována jejich zákonná práva.
Certifikaci Právní kvalita udělujeme klasickým e-shopům i specifickým internetovým projektům, jako jsou např.:
rezervační systémy,
slevové portály,
inzertní portály,
různé on-line služby,
prodej digitálních produktů
a mnohé další.
Dejte svým zákazníkům najevo, že garantujete jejich bezpečný nákup a že právní dokumenty upravující Vaše vztahy s nimi jsou právně v pořádku.

 

Jak vložit banner certifikace právní kvality na Váš web?

1. Vyberte si na jaké pozadí chcete banner vložit, zda na tmavé nebo světlé.

2. Vložíte odkaz na banner prostřednictvím Vašeho webového editoru.

certifikace právní kvality

Odkaz na banner pro světlé pozadí:

<a href=”https://pravopropodnikatele.cz”><img class=”alignnone size-full wp-image-12502″ src=”https://pravopropodnikatele.cz/wp-content/uploads/2018/03/certifikace_pravni_kvalita_svetle_pozadi_1.png” alt=”certifikace právní kvality” width=”300″ height=”100″ /></a>

certifikace právní kvality

Odkaz na banner pro tmavé pozadí:

<a href=”https://pravopropodnikatele.cz”><img class=”alignnone wp-image-12501 size-full” src=”https://pravopropodnikatele.cz/wp-content/uploads/2018/03/certifikace_pravni_kvalita_tmave_pozadi_1.png” alt=”certifikace právní kvality” width=”300″ height=”100″ /></a>

 

V případě, že byste měli jakýkoli problém s vložením banneru na Vaše webové stránky, neváhejte nás kontaktovat.